Личный кабинет

Электронная барабанная установка Ringway TD-82

  • Добавлено: 07.08.2017
  • Кол-во просмотров: 88
  • Регион: Киев, Киевская область
9 970 грн.
Описание товара
Вид инструмента: Электронные ударные

Характеристики
Конфигурация установки: пэд малого барабана с функцией удара по ободу, 3 пэда томов, 2 пэда тарелок, пэд хай-хет, педаль хай-хет, пэд бас-барабана.
Полифония: 64
Тембры: 177
Наборы ударных: 25 установленных, 5 пользовательских
Композиции: 30 установленных
Обзор
Професійна ударна установка Ringway TD-82 являє собою повний аналог італійської Orla DX-100, істотно виграючи в ціновій пропозиції і не поступаючись їй за якістю виконання і звукових характеристик. Основу установки складають п'ять електронних барабанів (робочий малий барабан, два том-томи, тригер бас-бочки, підлоговий том) і електронні тарілки Hi-hat (Хай-Хет з педаллю-контролером), Crash (Креш) та Ride (Райд).
Вбудоване програмне забезпечення містить 25 встановлених налаштувань плюс 5 звукових комплектів, що дозволяють власникові зробити власні налаштування. Також ударна установка Ringway TD-82 містить 177 тембрів звуку, по вісім звукових ефектів Reverb і Chorus, 30 стилів. Звуковий модуль електронного барабана Ringway TD-82 виконаний у стильному пластиковому корпусі, надає зручний доступ до всіх контролерів і оснащений мультифункціональним світлодіодним дисплеєм.
Інтерфейсні роз'єми представлені виходом для навушників, зовнішню акустичну систему та USB-Midi виходом.
Видео мое https://www.youtube.com/watch?v=eOsAU_zJU68&hd=1
и не мое https://www.youtube.com/watch?v=k5_LJU3YOLs&hd=1
Установка была в пользовании около 1 года. Состояние отличное. Родная упаковка не сохранилась, упакую в коробки Новой Почты.
Обмен не интересует.
Звоните!

Другие объявления автора

На сайте возможны ошибки по причине реконструкции. Приносим извинения за неудобства.